Galaxy Note 6, 6GB RAM ile Gelebilir!


Hali hazırda Galaxy Note 5 yeni bir cihaz olsa da Galaxy Note 6 hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Çin’in sosyal blogu Weibo’da yayınlanan bilgilere göre Galaxy Note 6, bolca miktarda RAM içerecek. Üstün özelliklerin birleştiği Note 6’nın sızıntılarına daha yakından bir bakalım.
Paylaşılan özellikler listesine baktığımızda Galaxy Note 6’nın Slim RGB AMOLED ekrana sahip olacağını görüyoruz. 5.8” büyüklüğünde ve 2560x1440p çözünürlüğünde olan bu ekranın renkleri daha doğru göstereceğini söyleyebiliriz. Bunun yanında 12MP arka kameranın cihazda yer aldığını ve Super OIS Plus isimli yeni OIS teknolojisine sahip olduğunu görüyoruz.
galaxy-note-6-ozellik
Bir diğer özellik ise Galaxy Note 6’da 6GB RAM‘in bulunacağı. Bildiğiniz gibi Samsung, 12GB LPDD4 bellekleri üretebildiğini açıklamıştı. Galaxy Note 6’da 6GB RAM‘in olabileceğine inanıyoruz daha doğrusu olursa çok fazla şaşırmayacağız. Ancak 6GB RAM’in gerekliliğini bir yana itersek bu değerin pazarlamada Samsung’un çok işine yarayacağını söylemeliyiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Note4 özellikleri +fm radyo benim için yeterli(çıkarılabilir pil ,harici sd bellek,-hemen bozulmayan- ir blaster,metal çerçeve)ancak yeni model adı altında donanımdam kaçarak bir yıllık güncel yazılım ile beni ikna etmeleri zor.