Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Türkiye’de!


Sonunda Sam amca


Samsung’un halen daha ‘alınabilir’ sınıfında olan eski amiral gemisi ailesi Galaxy S7 ve S7 Edge nihayet Android 8.0 Oreo güncellemesine kavuştu. Evet, güncelleme farklı bölgelerde daha önceden dağıtılmaya başlanmıştı ancak Türkiye‘ye her zaman olduğu gibi gecikmeli geldi.

Bugün itibarıyla ülkemizdeki tüm Galaxy S7 ve S7 Edge modellerine güncellemenin gelmesini bekliyoruz ve belki birkaç günşük gecikme olabilir. Güncellemeyi indirmeniz için cihazınızın Ayarlar menüsüne gitmeniz yeterli. Ayrıca Samsung’un Smart Switch adlı uygulaması üzerinden de telefonunuzu PC’ye bağlayarak güncellemeyi yapabilirsiniz.

Güncelleme ile birlikte Samsung Experience arayüzü 9.0 sürümüne yükseltiliyor. Ayrıca Android Oreo’nun nimetleri de geliyor elbette. Bunun dışında hata gidermeleri, performans iyileştirmeleri ve irili ufaklı yenilikler geliyor. Güncellemenin tam boyutunu açıkçası bilmiyoruz ancak mobil verinizin sağlığı için Wi-Fi üzerinden indirmenizi tavsiye ederiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir