Samsung Galaxy Note 9 Böyle Gözükebilir


Erken mi geliyor ne?


Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9 önümüzdeki aylarda tanıtılmayı bekliyor. O zamana kadar sizlere telefon hakkında orataya çıkan bilgileri aktarmaya çalışacağız. Son olarak ise cihaz hakkında render tasarım görselleri ortaya çıktı ve tasarım açısından Samsung’un muhtemelen radikal bir değişikliğe gitmeyeceğini söyleyebiliriz. En azından resmi olmayan bu görseller bizlere bunu söylüyor.

Yayınlanan görsellerde Galaxy Note 9’un aynı S8 ve S8 ailesinde olduğu gibi Sonsuz Ekran ve çentiksiz tasarım çizgisinde ilerleyeceği anlaşılıyor. Bir diğer önemli detay ise parmak izi okuyucunun arka tarafta yer alması. Bildiğiniz gibi epeydir parmak izi okuyucunun ekrana gömülü olarak geleceği söylentileri vardı. Aşağıdaki galeriden detaylara bakabilirsiniz.

Donanım tarafında bir bilgi yok ancak tahmin etmemiz çok da zor değil; Snapdragon 845, 6GB RAM, 256GB’a kadar dahili depolama, çift kamera, 18.5:9 oranında QHD+ ekran.

Galaxy Note 9’un ne zaman tanıtılacağı da şimdilik bir kesinlik kazanmış değil fakat söylentileri 9 Ağustos tarihini işaret ediyor. Yakın zamanda daha çok bilgi gelecektir.

#Kaynak; Wccftech


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir