Galaxy S7'de Sıvı Soğutmanın Olmadığı Ortaya Çıktı!


Galaxy S7 ve S7 Edge şimdiden kullanıcıların favori telefonu olma yolunda ilerlerken ufak bir düzeltme yapmak isteriz. Daha önceleri çıkan haberlere göre Galaxy S7 ailesinde sıvı soğutma çözümünün kullanıldığı iddia edilmişti. Sıvı soğutma ile telefonun işlemcisi ve diğer dahili bileşenleri daha rahat soğutulabilecek ve yüksek ısı nedeniyle içlemci thermal throttling olayına daha geç girecekti.
Kısa süre önce JerryRigEverything adlı YouTube kanalından yayınlanan videoya göre Samsung, Galaxy S7’de sıvı soğutma değilde normal ısı boruları ile soğutma kullanmış. Zaten geçmişe baktığımızda Samsung, cihazında sıvı soğutma kullandığını net bir şekilde söylememişti. Her neyse, sonuca baktığımızda Galaxy S7 yine soğutma sistemine sahip bir cihaz, ayrıca aşağıdaki videodan Galaxy S7’de ki OIS’in nasıl çalıştığını da görebilirsiniz. (4:30’da soğutma sistemi gösteriliyor)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir