Google Duo Artık Türkiye'de Android ve iOS için Yayınlandı


Google’ın görüntülü ve sesli görüşme uygulaması olan Goole Duo, bildiğiniz gibi bir süredir kısıtlı bölgelerde kullanımsa sunulmuştu ve test ediliyordu. Kısa süre önce ise uygulama artık global pazara açılıyor ve şimdi ülkemizde de hizmete sunuldu. Apple’ın FaceTime uygulamasına rakip olduğu bilinen uygulama şimdiden çok sevilmişe benziyor zira şimdiden en çok indirilenler arasında en başta yer alıyor.
google duo (1560 x 900)
Oldukça basit bir arayüze sahip olan Google Duo aslında eğlenceli anlara da ev sahipliği yapabilir. Knock Knock adı verilen özellik sayesinde sizi arıyanın görüntüsü ekranda beliriyor, eğer sizde aramayı onaylarsanız konuşma başlıyor ve sizin görüntünüzde karşı tarafa iletiliyor, aynı kapıdaki delikten gelene bakmak gibi yani. Uçtan uca şifrelenen görüşmeler güvenlik anlamında bekleneni verirken Google Duo ayrıca video konferanslarına da izin veriyor. Ek olarak görüntülü görüşmedeki görüntü kalitesi sizin internet hızınıza göre değişiklik gösteriyor. Uygulamayı aşağıdaki linklerden edinebilirsiniz.

Android için Google Duo İndir

iOS için Google Duo İndir


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.