Google WiFi: Ağınızı Daha İyi Kullanın


Google Wifi geçtiğimiz gün gerçekleştirilen etkinlikte tanıtılan başka bir ürün. Adından da anlaşılacağı üzere kendisi kablosuz ağları hedef alıyor. Evinizdeki kablosuz ağları etkin bir biçimde kontrol etmenizi sağlayan ve ağları daha verimli kullanmanıza yaraya cihaz esasında küçük bir router.
Geçtiğimiz yıl firma Google OnHub isimle benzer bir cihaz sunmuştu ancak Google WiFi daha akıllısı. WiFi gücü arttırmaya ve büyük bir eviniz varsa en uzak köşesini dahi kapsama alanına alabileceğiniz cihaz evinizdeki sinyal karmaşasını düzene sokuyor ve sinyallerin birbirine karışmasını önlüyor. Bantgenişliğini de kendisi kolayca optimize ediyor.
google-wifi-better
Çocuklarınız internete çok fazla kapılmışsa bu cihaz yoluyla cihazlarına gönderilecek sinyali kısıtlayabiliyor veya kesebiliyorsunuz. Mobil uygulaması ile tam denetimi elinize veren Google WiFi, Kasım ayında ön siparişe açılacak ve Aralık ayında satışa çıkacak. Fiyatı 129 Dolar seviyesinde ancak eğer üçlü paketi almak isterseniz 299 Dolar da avantajlı bir fiyat.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir