Guardians Of The Galaxy 2'den Bir Harika Fragman!


Ağaçları hepimiz aslında severiz. Hatta bazen onlarla içimizden konuşuruz da. Şehirleşme yüzünden belki artık ağaçlar ile aramıza mesafe girmiş olabilir. Bu yüzden ben ve Marvel sizleri çok iyi anlıyor ve karşınıza Guardians Of The Galaxy Vol.2’yi (Galaksinin Koruyucuları 2) getiriyoruz. Bebek ağacımız Groot ile seve seve konuşabileceksiniz artık.
Her neyse, ufaktan ağaçlara değindiğimize göre konumuza yani Guardians Of The Galaxy Vol.2 filmine dönebiliriz. Drax, Baby Groot, Roket Racoon, Gamora ve tabii StarLord’un başka bir astrolojik maceraya atıldığına şahit olacağımız Galaksinin Koruyucuları 2’den harika bir fragman yayınlandı. Fragmanda gösterilmemiş olsa da Quill’in uzun süre önce kaybettiği babasıyla yüzyüze gelmesi beklenenler arasında.
guardians-of-the-galaxy-vol-2-1119-x-561
Yine James Gunn’ın yazıp yönettiği Guardians of the Galaxy Vol. 2’de Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel baş rollerimizde yer alıyor. Ayrıca devam filminin oyuncu kadrosuna kendileri hayli iyi tanıdığımız Kurt Russell, Pom Klementieff, Sylvester Stallone, Elizabeth Debicki ve Nathan Fillion gibi ünlü isimlerde katılıyor. Film, 28 Nisan 2017’de vizyona girecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir