Üç Kameralı iPhone Hakkında Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor


Gelecek gibi


Sizlere zaten bir süre önce bu konu hakkında ilk söylentileri yazmıştık. Huawei P20 Pro’dan sonra üç kameralı akıllı telefonlar artık hem sektör hem de kullanıcılar tarafından beklenir oldu. Bu bağlamda üç kameralı iPhone hakkında bir kaç yeni bilgi daha ortaya çıktı.

Taipei Times Yuanta Secuirties analisti Jeff Pu tarafından aktarılanlara göre üç kameralı iPhone veya iPhone’lar Ekim 2019 yılında gelecek. Sizlere önceki haberimizde aktardığımız bilgiler ise halen daha geçerliliğini koruyor. Üç kamera sensörünün de 12 MP çözünürlüğünde ve 5X yakınlaştırma için 6P lens tasarımına sahip olacağı belirtiliyor. Eklenecek üçüncü sensörün 3X optik kayıpsız yakınlaştırma yapacağı aktarılanlar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Apple, Huawei P20 Pro’nun Üçlü Kamerasını Kopyalayabilir

Üç kameralı iPhone’lar, Apple’ın hali hazırda piyasada bulunan iPhone X’in devam modellerinde yerini alacak. Bu senenin Ekim ayında tanıtılacak iPhone’larda yine çift kamera kurulumunu göreceğiz ancak gelecek sene üç kameralı iPhone X modellerine bakıyor olmamız kuvvetle muhtemel. Ayrıca sektördeki diğer rakip firmalar da üç kameralı telefonları kolay kabullenecek gibi görünüyor.

#Kaynak; Macrumors


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir