HTC Ocean Note, Ocean Smart ve Ocean Master Üzerinde Çalışıyor


HTC bundan birkaç sene evvel sektörün önde gelenleri arasında yer alsada son dönemde çıkardığı akıllı telefonlar kullanıcılar tarafından pek ilgi görmemişti. Geçtiğimiz kısa dönemde Desire 10 serisi ile karşımıza çıkan firmanın şimdi ise farklı bir serinin çalışmalarını yaptığı ortaya çıktı. Gelen bilgilere böre HTC, Ocean Note, Ocean Smart ve Ocean Master modelleri üzerinde kafa yormakta.
htc-oceans-note-1153-x-679
Modellerin konsept tasarımları ortaya çıkmıştı ve bu tasarımlar HTC’nin kendi tasarımcısı Danelle Vermeulen tarafından ortaya konuldu. Ancak yine de cihazların tasarımlarının böyle olacağının kesin kanıtı değil. LlabTooFeR isimli kaynağın ortaya çıkardığı modellerin bu adlara sahip olacağı düşünülüyor.
Ancak şimdilik üç model hakkında da herhangi bir teknik özellik bilgisi bulunmuyor. Serinin Ocean adı altında çıkıp çıkmayacağını da söylemek güç. Bununla birlikte cihazların Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2017’de tanıtılacağı belirtiliyor.

Kaynak: PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir