HTC One M9 Hakkında Her Şey


HTC, yeni amiral gemisi olan One M9‘u tanıtmasına sayılı günler kala tasarımı ve arayüzü gibi pek çok detayları içeren reklam videoları sızdırıldı. Bununla birlikte Qualcomm‘un paylaştığı bir Vine ile de One M9’un Snapdragon 810 işlemcisini kullanacağı kesinleşmiş oldu.
Peki videolarda neler var?
Öncelikle yine Sense 7 arayüzünün tema çeşitliliğinin üstüne videolarda epey durulmuş. Videoda Sense 7 arayüzünün
ikonlarının değiştirilebildiğini ve arka planın özelleştirilmesi gösteriliyor. Ayrıca videoda Sense arayüzü kullanıcıya yakınlardaki restoranlar hakkında da bilgi vermesi gözlerden kaçmıyor.

İkinci video ise telefonun kamera özellikleri üzerinde durmuş. HTC’nin Toshiba‘dan temin ettiği 20 MP çözünürlüğünde arka ve 4 UP çözünürlüğünde ön kamera ile güzel işler yaptığını söyleyebiliriz. Söylemekte fayda var HTC yine kamera arayüzünü ve tema desteğini çok iyi yapmış öyle ki çekilen fotoğrafa güzel ve kaliteli efektler verilebiliyor. Ön kamera ise düşük ışıktaki yapabildiklerini Ultrapiksel teknolojisine borçlu diyebiliriz. Özçekim yapmayı sevenlere ilaç olabilir. Ayrıca yeni Boomsound hoparlörleri Dolby Digital ile güçlendirilmiş.

Tam kesin olmamakla birlikte cihazda Full HD ekran , 3GB RAM ve 2840 mAh gücünde batarya kullanılacak. 32 GB ve 64 GB depolama seçenekleri de mevcut.
Diğer firmalardan da minimum 32 GB depolama seçeneğini vermesini bekliyoruz. Bizi takip etmeye devam edin, bir sonraki yazıya kadar esen ve mutlu kalın.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir