HTC One X10 Ortaya Çıktı; Büyük Stil Büyük Batarya


Özellikle 2017’de güzel cihazlar duyuran HTC, durmaya niyetli değil. Son olarak HTC One X10’un gün yüzüne çıkmasıyla ilgiyi tekrar firmanın üzerinde topladı.

Teknoloji yazarlarının ve takipçilerinin yakından tanıdığı Evan Blass @evleaks tarafından paylaşılan HTX One X10 görselinde “büyük stilin büyük bir pille buluşması”  vurgulanıyor. Cihazın arka tarafındaki anten çizgilerinin aydınlatmaya sahip olacağı anlaşılırken HTC’nin parmak izi tarayıcısı arka tarafa taşıdığı da gözlerden kaçmıyor. Tabi eğer oralarda aydınlatma yoksa daha önceki sızıntılardan da bildiğimiz kadarıyla cihazın pekte ”büyük stil” sahibi olamayacağı ortada. Zira daha önceleri cihazın ön yüzü sızmıştı ve kalın çerçeveleri görmüştük.
Öte yandan HTC One X10‘un 5.5 inç büyüklüğündeki Full HD bir ekran ile geleceğini biliyoruz. MediaTek Helio P10‘dan gücünü alacak modelde grafik yükünü Mali T860 birimi sırtlanırken cihaza 3 GB RAM eşlik edecek. 16 MP arka ve 8MP ön kameraya sahip olan cihazın çıkış tarihi konusunda net bir bilgi yok ancak fiyatının 300 dolar altında olması bekleniyor.

Son olarak HTC’nin yeni amiral gemisi HTC U da yakında gelecek. Firma zaten U Play ve U Ultra modellerini duyurmuştu. Gelecek olan modelde ise Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM, Quad HD 5,5 inç ekran, 64 GB/128 GB depolama, 12 MP arka ve 16 MP ön kamera gibi özelikler yer alıyor.


 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir