Windows 10 SR1 Güncellemesi Çok Yakında Geliyor


Teknoloji ve yazılım devi Microsoft, bir kaç gün önce Windows 10‘u indirilmeye sundu. İşletim sistemini daha ilk gün 14 Milyon kişi indirdi. Habere göre “Service Release 1” yani SR1 güncellemesi önümüzde ki hafta kullanıma sunulacak.

Bu güncelleme yeni özelliklerden çok işletim sisteminin performansına, stabilitesine odaklı olacak. Bununla birlikte bir kaç hata ve bug‘ları düzeltecek uygulama bizlere daha iyi Windows 10 deneyimi sunacak. Windows 10 üzerine yeni işlevler ve yetenekler eklenecek ancak bu güncelleme Ekim ayında gelecek. Threshold Wave 2 olarak adlandırılan bu güncelleme işletim sisteminin ilk büyük çaplı güncellemesi olacak. Entegre Skype uygulaması ve Microsoft Edge tarayıcı için eklenti desteğini getirecek olan güncellemenin farklı geliştirmelerinin de olması kuvvetle muhtemel.

Ek olarak eğer bir Windows 10 Insider kullanıcısı iseniz bahsi geçen güncellemeler size çok daha erken tarihlerde gelecek. Ayrıca Microsoft yetkilisi Terry Myerson, Windows 10 için havalı güncellemeler hazırlandığının altını çiziyor. Eğer hala Windows 10’a geçiş yapamadıysanız şuradaki yazılarımızda bir göz atmanız iyi olacaktır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir