Huawei D8, Gelecek Yıl Kirin 960 ve 4GB RAM ile Gelebilir!


Uzunca bir süredir sızıntılarına şahit olduğumuz ama bir türlü piyasada göremediğimiz Huawei D8, gelecek yıl bizlerle olabilir. Oldukça güçlü özellikleri ile üst seviyeye hitap etmesi beklenen model fiyat olarak da yükseklere hitap edecek.
Çin kaynaklı haberimize göre Huawei D8, 2016 yılında çıkışını yapacak. 5.5” büyüklüğündeki ekranında  1440 x 2560p çözünürlük sunacak olan cihazın ekranı Safir cam ile korunacak. Telefona güç verecek olan yonganın Kirin 960 olacağı söyleniyor ancak yonga hakkında pek bir bilgiye sahip değiliz. Ancak Kirin 950’nin bechmark skorlarına baktığımızda Kirin 960’ın çok güçlü olacağına eminiz.
Modelde 4GB RAM‘in yer alacağı belirtilmekte ki zaten 2016 yılında amiral gemileri 4GB RAM’e geçişi tamamlayacaktır. Şuan için daha fazla detaya sahip olmasakda Huawei D8’in 775$ (5000 Yuan) fiyat etiketine sahip olacağı konuşulmakta.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir