Huawei P10 Türkiye Fiyatı Belli Oldu, Bir de Hediye Var


Huawei’nin yeni akıllı telefonu bildiğiniz gibi MWC fuarında tanıtılmıştı. Sizlere tüm detaylarıyla aktardığımız cihazın kısa süre önce ön sipariş fiyatı da belli olmuş oldu. Üstelik yanında güzel de bir hediye var.

Leica imzalı çift kamerası ile kendisini öne atan Huawei P10, başarılı P9 satışlarından sonra bekleneni verebilecek mi bilmiyoruz fakat işi oldukça zor. Çünkü, perakende satış fiyatı olarak  3.599 TL belirlenmiş. Huaweip P9 modeli ülkemizde 2.400 TL dolaylarında alıcı bulabiliyor, çıkış fiyatı ise 2.700 TL idi. Yüksek fiyat artışı firmanın kendini anlatmasını zorlayacaktır. Ama iyi bir detay olarak firma, ön sipariş veren müşterilere 1.699 TL değerinde Huawei Watch 2’yi hediye edecek.

Tabi daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi artan kur ve maliyetler ülkemizdeki fiyatları ciddi oranda şişiriyor. Benzer durumu Samsung Galaxy S8’de gördük ve görmeye de devam edeceğiz. Ek olarak şimdilik P10 Plus hakkında bir bilgi bulunmuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir