IFA 2016; Asus ZenWatch 3'ü Duyurdu, İşte Detaylar


Bir süredir haberleri gelen ZenWatch 3 nihayet bugün IFA fuarı kapsamında resmiyete kavuştu. Asus’un önceki ZenWatch modelleri de son derece başarılı cihazlardı ve şimdi gelen ZenWatch 3 ise bunların üzerine daha da koyarak geliyor.
Tasarımsal açıdan göze hoş gelen ve lüks bir hissiyatı getiren ZenWatch 3 ailesi son derece güçlü paslanmaz çelikten imal ediliyor. 1.39 inç AMOLED yuvarlak ekrana sahip olan saat modern bir görünüşü ince çerçeveleriyle sağlamayı başarıyor. Üç farklı renk ve üç farklı işlevdeki düğmeler ile gelen saat ayrıca IP67 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına da sahip durumda.


Saatin içerisine geçtiğimizde ise bizleri tümleşik Qualcomm Snapdragon Wear 2100 işlemcisi karşışıyor. Hyper Charge özelliğine sahip olan yonga sayesinde ZenWatch 3, 15 dakikada %60 doluluk seviyesine ulaşıyor. Tam şarjda ise 2 günlük bir kullanım vaat ediyor. ZenFit uygulaması sayesinde spor severlere de hitap eden akıllı saat sporda elde edilen bilgileri %95 oranında bir doğrulukla sizlere aktarıyor ki bu konuda bu değer oldukça iyi. 10mm değerinden biraz daha ince olan akıllı saat, 229 Dolar fiyat etiketine sahip.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir