Çıplak Gözle 3D Görüntü Sunan Discovery S1


VKWorld adlı firma pazara yeni bir 3D telefon sunmaya hazırlanıyor. Çıplak göz ile 3D deneyim yaşatmayı hedefleyen Discovery S1 dünyanın ilk 3D telefonu değil elbette. Bundan bir kaç sene önce LG ve HTC tarafından benzer modeller görmüştük. 

discover s1

LG tarafında LG Optimus 3D çift kamerası ile birlikte 3D görüntü sunmayı başarıyordu keza HTC‘nin  EVO 3D modeli gibi. Ancak o dönemlerde gerek ekran teknolojileri gerek donanım 3D olayını bizlere pekte iyi yansıtamamıştı. Fakat bugün karşımıza çıkan Discovery S1 bunu daha iyi yapacağını şimdiden belli ediyor. Diğer benzer modeller gibi çift kamera kullanmadan 3D deneyim sunacağını söyleyen VKWorld firması modelde 5.5” 720p ekran kullanacak ve üstelik Gorilla Glass 3 koruması bulunacak. Bu sayede görünüm açısından daha dolu bir deneyim yaşayacağız. Cihaz hakkında daha fazla donanım bilgisi henüz bulunmuyor, detaylar çıktıkça sizleri haberdar edeceğiz. 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir