LG V30, LG G6 ve LG V20 Kamera Karşılaştırması; Geniş Açı Harika Olmuş!


Make LG, Great Again

LG, bir zamanlar kullanıcıların en önem verdiği üreticilerden birisi olmuş olsa da sonraki (G3 sonrası) modellerinde düşük performans ve kronik yazılımsal sorunlar dolayısıyla tüketicilerin gözünden düşmüştü. Ancak LG G6 ve yeni duyurulan LG V30 ile firma tekrardan büyük oynuyor.
LG V30 geçtiğimiz gün tanıtan firma, en güçlü donanımı, kaliteli çift kamera ile desteklemiş ve bu donanımı oldukça hoş görünen çerçevesiz bir kasaya yerleştirmeyi başarmış. Tasarım LG G6’nın çok daha önünde, bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hatta LG’nin yaptığı en güzel telefon diyebilirim şahsen.

Peki kamera tarafında?


(Sıralama; LG V30-LG G6- LG V20)
LG, bildiğinzi gibi çift kamera olayını diğer firmalardan daha farklı yorumluyor. LG, ikinci kamerayı geniş açılı neredeyse balık gözü kadar açılı fotoğraflar/videolar çekmek için kullanıyor. LG V30, LG G6, LG G5 ve LG V20’de bu kurulum mervcut fakar V30 haricinde diğer modeller geniş açılı çekimlerde kenar ve köşelerde doğal bir kırılma yaşıyordu ve görüntünün gerçekçiliğini kaybetmesine yol açıyordu.

LG V30 Tanıtıldı! İşte Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

LG, V30 ile birlikte bunu olabildiğince düzelterek minimuma indirgemiş. Hemen üstte ve aşağıdaki galeri de farklılıkları görebilirsiniz.


#Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir