Instagram'a ''Seni Takip Ediyor'' Özelliği Geldi!


Yaşasın!

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarının en yukarılarında yer alan Instagram, kendisini sürekli yeni özellikler ile geliştirmeye devam ediyor. Platformda ki en büyük eksiklik ise bir kişinin sizi takip ediyor ya da etmiyor oluşunu sadece takipçi listenizden bakarak öğrenmenizdi. Şimdi ise ”Seni Takip Ediyor” özelliği geliyor.
Anladığımız kadarıyla bu özellik şimdilik Android kullanıcıları için geçerli ve yavaş bir şekilde dağıtılıyor. Bu sayede artık hoşlandığınız kişinin ve ya herhangi birinin sizi takip edip etmediğini uzun takipçi listenizi tarayarak değil sadece profiline girip bakarak öğrenebileceksiniz. Eğer o sizi takip ediyor ancak siz takip etmiyorsanız ”Geri Takip Et” kutucuğu görünüyor.


Oldukça basit bir özellik ancak kullanım kolaylığı açısından son derece güzel. En azından hiç olmamasından kesinlikle daha iyi. iOS sahiplerinin bu özelliğe kavuşması için biraz daha beklemesi gerekecek ancak bekleyişin uzun sürmeyeceğine eminim.
#Kaynak; Wccftech


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir