Justice League ilk Fragmanı Yayınlandı; Birlik Harika Görünüyor, Cyborg Dışında!


Çizgi roman okuyucularının favorileri nihayet tek filmde toplanıyor. Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg ve Aquaman’in oluşturduğu Justice League’den ilk fragman çok kısa bir süre önce Warner Bros. tarafından paylaşıldı.

Günün ilk saatleri ile Warner Bros. tarafından filmin karakterlerine dair tanıtım videoları paylaşılmıştı ve kısa bir süre içinde de ilk fragmanın geleceği anlaşılmıştı. Nitekim beklenen oldu ve aksiyon dolu ilk fragman paylaşıldı. Adalet Birliği’ni bir arada gördümüz fragmanda düşmanlar ise Darkseid‘e sadakat ile bağlı Parademonslar.
Oyuncu kadrosu ise bildiğiniz Şampiyonlar Ligi. Zack Snyder’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dev filmde Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ray Fisher (Cyborg), Amber Heard (Mera), J.K. Simmons (James Gordon), Amy Adams (Lois Lane), Jesse Eisenberg (Lex Luthor) ve Willem Dafoe (Vulko) gibi isimler yer alıyor.

DCEU yani DC Genişletilmiş Evren’in 4. filmi olan Justice League’in ilk fragmanın Superman görünmüyor. Warner Bros.’da karakter tanıtım videoları arasında Superman’e de yer vermemişti. Ancak biliyoruz ki Superman bu filmde olacak. Muhtemelen sürpriz yapacaklar.
Bu arada Cyborg‘a hiç değinmedim çünkü fragmanı izledikten sonra niye sadece başlıkta kendisini ayrıca belirttiğimi anlayacaksınız. Ama şunu söyleyebilirim; Teen Titan Cyborg > Justice League Cyborg. Hatta Render’ı tam bitmemiş gibi de diyebiliriz.
17 Kasım’da sinemalarda, iyi seyirler.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir