Justice League'den Yeni Bir Fragman Geldi


Çok Yakında…

Yılın büyük merakla beklenen filmi Justice League‘nin çıkışına kısa bir süre kaldı. DC Comics‘in en büyük süper kahramanlarını bir araya getiren Justice League, DC Sinematik Evreni –DCEU– için de oldukça büyük bir öneme sahip. Dolayısıyla filmin tanıtımı için son haftalarda gaza basılmış durumda.
Warner Bros zaten bir süre önce filme yer alan arabalara odaklanan bir video paylaşmıştı ve çok kısa bir süre önce de filmin yeni uzun fragmanını yayınladı. Önceki fragmanları izlemişseniz bunu izlemenize çok da gerek yok zira çok farklı şeyler gösterilmiyor, zaten her fragmanı izlemenizi de önermiyoruz zira seyir zevkinizi kaçıracaktır.
Her neyse, önceki Justice League haberlerimizden aşina olduğunuz gibi ekibimiz yani Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman, Cyborg ve Superman, filmin kötüsü olan Steppenwolf, Darkseid‘in amcası ve Elit’lerinin bir üyesi konumunda çok güçlü bir karakter. Yanında da bir ordu dolusu Parademonslar var.
Başrollerinde Ben Affleck, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, J.K. Simmons, Ciaran Hinds, Diane Lane, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Amber Heard ve Connie Nielsen gibi isimlerin olduğu  Justice League, 17 Kasım’da vizyona girecek. 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir