Karşınızda Motorola Moto M ve Özellikleri


Lenovo tarafından satın alındıktan sonra yoluna yine hiç durmadan devam eden Motorola, bugün Moto M modelini resmen duyuracak. Henüz resmen tanıtılmadı ancak firma tüm teknik özelliklerini şimdiden açıklamış durumda. Orta seviyeye yönelik olacak olan cihaz 11 Kasım tarihinde ise satışa sunulacak.
motorola-moto-m
Tasarımsal açıdan yuvarlatılmış hatları ile karşımıza gelen Moto M, kaputunun altında MediaTek Helio P15 yongasını misafir ediyor. 1.8 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli bu işlemciye grafik tarafında Mali-T860 MP2 birimi eşlik ediyor. Yonganın güç verdiği ekran ise 5.5 inç boyutunda ve Full HD çözünürlüğe sahip.
motorola-moto-m-slide-5
Moto M orta seviye bir cihaz olmasına karşın içerisinde 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolamayı barındırıyor. Orta seviyede bu bellek miktarı gayet güzel. 13 MP arka ve 13 MP ön kamera ile donatılan Moto M aynı zamanda arka tarafında parmak izi okuyucu da bulunduruyor. 3050mAh batarya ile gerekli enerjiyi sağlayan cihazın fiyatı ise 295 Dolar.
Kaynak 1Kaynak 2


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir