Nokia'nın Android Telefonu Ortaya Çıktı


Bir süredir sızıntıları gelen ve render görüntüleri ortaya atılan Nokia’nın D1C kod adlı Android akıllı telefonu bu sefer gerçekleşecek gibi görünüyor. Daha önceleri sık sık Nokia’nın Android pazarına gireceği konuşulmuştu ancak bunlar sadece sözlerde kalmıştı. Nokia D1C ise bekleneni gerçeğe kavuşturacak.
Sızan görüntülere ve render görüntülerine baktığımızda ise Nokia’nın Android telefonunun gayet şık bir tasarıma sahip olduğu ve tamamı metal gövdeden imal edildiğini görüyoruz. Evet, birkaç noktasında farklı telefonlara benzese de genele bakıldığında hoş bir tasarımı var.


2017 yılında piyasaya çıkacağı tahmin edile Nokia D1C, donanımsal anlamda da tatmin edici olacak gibi. AnTuTu tarafından sızan bilgilere göre model, Full HD ekran, Snapdragon 430,  Adreno 505, 3 GB RAM, 32 GB depolama, 13 MP arka ve 8 MP ön kamera şimdilik bildiğimiz genel özellikler. İlerleyen dönemlerde daha ayrıntılı bilgiler çıkacaktır.
Nokia’nın Android telefonunu alır mıydınız?


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir