LG G4 İçin Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Çok Yakında!


Koreli teknoloji devi LG, tepe modeli LG G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi tarihini açıkladı. Yapılan basın açıklamasında LG, Google ile çok yakın çalıştıklarını ve rakiplerinden önce hazırlıklara başladıklarını bildirdi.
Güncelleme önümüzdeki haftadan itibaren yayınlanmaya başlanacak. İlk olarak Polonya kullanıcıları güncellemeden faydalanacak ancak çok geçmeden Avrupa, Asya ve Amerika’ya da güncelleme gelecek. Bu bölgeler için ”kısa sürede” gelecek dense de net tarih verilmiş değil.
Fragtist-Android-6.0-Marshmallow-LG-750x349 (750 x 349)
Güncelleme ile birlikte gelecek bir kaç yenilikten de bahsedildi. Buna göre Android 6.0 Marshmallow ile uygulama izinleri kurulum ve kurulumdan sonra değiştirilebilecek. Ek olarak Rahatsız Etme modu ve cihaz kullanılmadığında pil tasarrufu sağlamak için Doze modu eklenecek. Haberler için bizleri takip etmeye devam edin.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir