LG V30 Arayüzü ve Yüzen Bar Özelliği Resmen Gösterildi | Dijitaller

LG V30 Arayüzü ve Yüzen Bar Özelliği Resmen Gösterildi


LG kardeş birazını lansmana saklasan?

LG, kendi websitesi üzerinden V30 modeli için detayları açıklamaya devam ediyor. Firma geçtiğimiz kısa süre içerisinde telefonun kameraları hakkında detayları paylaşmıştı. Şimdi ise firma, LG V30’un yeni arayüzü ve Yüzen Bar özelliğini gözler önüne seriyor.

LG V10 ve V20’de gördüğümüz ikincil ekran evrim geçirerek Floating Bar olarak adlandırılan Yüzen Bar şekline bürünüyor. Yarı şeffaf olan bu bar sayesinde hızlı erişim ya da sık kullanılanlara kullanıcılar erişebilecek ve eğer isterlerse ekrandan kaydırarak kapatabilecekler. Bunun dışında Daima Açık Ekran (Always On Display) tarafında da ciddi iyileştirmeler söz konusu. Artık çok daha özelleştirilebilir bir özellik bizi bekliyor. AOD artık saat göstermekle kalmayıp resim, müzik çalar, bildirim ve hızlı araçlar gibi işlevleri de bizlere sunacak.

LG V30 tüm bunları ve dahasını UX 6.0+ arayüzü ile sergileyecek. UX 6.0+ arayüzü kamera kısmında da yenilik getiriyor. Kameranın manuel moduna gelen Graphy sayesinde profesyonel fotoğrafçıların kullandığı ISO, beyaz dengesine etkin erişim sağlanıyor. Ayrıca kamear ile GIF de yapılabilecek. Ayrıca daha gelişmiş Yüz ve Sesle tanıma özelliği de geliyor.

18:9 OLED FullVision ekran ile gelecek olan LG V30, Snapdragon 835 ve f/1.6 gibi iddialı açıklığa sahip çift arka kamera ile birlikte gelecek. Yeni kullanıcı dostu gelişmiş arayüzü ile akıcı, sezgisel bir deneyim sunacak. Telefon ay sonunda tanıtılacak.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LG V30 Arayüzü ve Yüzen Bar Özelliği Resmen Gösterildi

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz