LG V30 Tanıtım Tarihi Kesinleşti


EL-Cİ

Güney Koreli üretici LG, amiral gemisi G6’dan maalesef beklediğini alamadı. Fiyatına rağmen önceki yılın işlemcisi ile piyasaya adım atan LG G6, tüketicilerin tercihi olmazken firma bunu V30 modeliyle değiştirmek istiyor.
LG V30, serinin üçüncü modeli olarak çıkışını yapacak. Bildiğiniz gibi LG V10 ile 2015 yılında bu seriyi başlatmıştı ve çok da kötü bir satış rakamlarıyla karşılaşmamıştı bu seri. Her neyse, LG tarafından yayınlanan bir görselde LG V30 olduğunu düşündüğümüz cihazın 31 Ağustos’ta tanıtılacağına işaret ediliyor.


IFA 2017 fuarından bir günce önce tanıtılacak olan LG V30, tasarımsal açıdan LG G6 ile benzer olacak. Muhtemelen Full Vision ekran ile gelecek olan cihaz, Snapdragon 835 ve 6 GB RAM ile çıkabilir. Kamera tarafında ise yine çift kamera dizilimini göreceğiz.
Öte yandan fiyat tarafında da yeni bilgiler var. Kore kaynaklı gelen bilgilere göre telefon memleketinde 800.000 KRW yani yaklaşık olarak 699 Dolar fiyat etiketine sahip olacak. Kesin olmadığının altını çizerek fiyatının normal olduğunu -en azından bu seviyede- belirtmeliyim.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir