Logitech, Alexa Destekli Akıllı Hoparlörlerini Duyurdu


Akıllı

Amazon’un dijital asistanı Alexa, akıllı ev aletlerinde yer almaya devam ediyor. Son olarak Alexa destekli ürünler Logitech’ten geldi. Logitech kısa bir süre evvel iki yeni akıllı hoparlör duyurusu gerçekleştirdi; Ultimate Ears Blast ve Ultimate Ears Megablast.
Esasında baktığımızda bu iki yeni hoparlör zaten Logitech’in Boom 2 ve Megaboom modellerine tasarımsal açıdan hayli benziyor ancak aralarındaki en büyük fark Alexa desteği. Alexa’nın çalışabilmesi için elbette internet şart. Ayrıca hoparlörlerde uzak mesafe mikrofonu bulunuyor ki, bu sesinizin uzaktan da anlaşılmasına yarıyor.

Öte yandan suya dayanıklı olan cihazlar, elbette müzik de çalabiliyor ancak güzel bir detayı var. Eğer bu cihazlardan birini alırsanız Amazon Music servisine 3 ay ücretsiz sahip oluyorsunuz.
UE Blast modeli 16 saat, UE Megablast modeli ise 18 saatlik bir pil ömrü sunarken Logitech, Power Up adından opsiyonel bir şarj istasyonu da sizlere sunuyor. Blast modelinin fiyatı 230 Dolar, Megablast 300 dolar ve şarj istasyonu da 40 dolar.
#Kaynak; AndroidAuthority
#Görsel Kaynak; pocket-lint


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir