Microsoft Eylül Ayında Şov Yapabilir


Microsoft, Eylül ayında gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor olabilir. Yeni gelen bilgilere ve WPDang sitesinin yayınladığı habere göre firma Eylül ayında toplu tanıtım yapabilir. Bildiğiniz gibi uzunca bir süredir Microsoft’un yeni telefon modelleri ve Xbox One’ın yeni bir versiyonuna dair çeşitli dedikodular ortaya çıkmıştı.
Habere göre Microsoft, Eylül ayında düzenleyeceği özel bir etkinlikte Windows 10 Mobile işletim sistemili Lumia 950XL, Lumia 950, Surface Pro 4, Surface Phone, Xbox One Mini ve Band 2 ürünlerini tanıtacak. Lumia 950 ve 950XL hakkında bir yazı hazırlamıştık BURADAN oraya ulaşabilirsiniz ve özelliklere bakabilirsiniz.
Ayrıca Surface Pro 4’ün SkyLake işlemci ile geleceğini belirten kaynak, Xbox One Mini’nin Blu-ray oynatıcısının olmayacağını ve Xbox One’ın üçte biri boyutlara sahip olacağını belirtti. Surface Phone modelinin ise oldukça güçlü olacağı söyleniyor. Eğer haberler doğruysa Microsoft gündemde büyük sükse yaratabilir. (kısaca çıkardı masaya vurdu deriz)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir