Microsoft, Gelecek Ay Yeni Bir Surface Cihaz Tanıtacak


Microsoft’un en başarılı donanım ailesi

Microsoft, önümüzdeki ay geleneksel Future Decoded etkinliğini gerçekleştirecek. Panos Panay’ın da konuşma yapacağı ve 31 Ekim – 1 Kasım tarihlerini kapsayacak bu etkinlikte firmanın Surface ürün gamı hakkında bir şeyler yapmasını bekliyoruz. Zira geçtiğimiz yıllarda Microsoft bu etkinlikte Surface cihaz duyuruları yapmıştı.
The Verge‘in ”şirketin planlarını bilen kaynaklara” dayandırdığı haberine göre Microsoft, en az bir tane yeni Surface cihazı duyuracak. Bunun Surface Pro‘nun LTE versiyonu olmasını bekliyoruz zira firma bunun sözünü daha önce vermişti. Bunun yanında belki ARM tabanlı bir Surface görme ihtimalimiz olabilir. Qualcomm ile yakın işbirliğinin bir meyvesini görmek bizleri şaşırtmayacaktır. Öte yandan Microsoft’un PC üretici partnerlerinin de ARM tabanlı dizüstü bilgisayarlar piyasaya sürmesi bekleniyor, etkinlikte bunlara da değinilebilir.
Öte yandan Microsoft, hali hazırda piyasada bulunan diğer Surface cihazlarını revize edebilir. Eskiyen donanımlar Intel’in 8. Nesil işlemcilerine ve dolayısıyla yeni grafik birimine yükseltilecektir. Kuvvetle muhtemeldir ki Microsoft, Surface Book‘u kesinlikle güncelleyecektir, bunun yanına hayran kaldığım hepsi bir arada çözümü olan Surface Studioda donanım olarak güncellenecektir.
Daha fazla detay elimize ulaştığında sizleri bilgilendireceğiz.
#Kaynak; The Verge


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir