Motorola Moto Z2 Force Üstün Özellikleriyle Dikkat Çekiyor


Hello Moto

Tanıtımına kısa bir süre kalan Motorola Moto Z2 Force hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son bilgiler bizlere telefonun ayrıntılı teknik özelliklerini gösteriyor.
Motorola’nın üst seviye telefonu olacak olan Moto Z2 Force, 25 Temmuz tarihinde New York’ta düzenlenen özel bir etkinlik kapsamında tanıtılacak. Fakat, bugün serinin ikinci nesli Moto Z2 Force’un özellikleri AnTuTu testinde XT-1789-05 model numarasıyla beraber listelendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR (VİDEO);

5.5 inçlik AMOLED ekrana sahip olmasını beklediğimiz Moto Z2 Force, ekran tarafında önceki model ile bir farklılık içermiyor. Önceki modellere aynı 1440 x 2560 piksel çözünürlük sunan bu ekran güç verecek olan işlemci ise Snapdragon 835 olarak görünüyor.
Hali hazırda en güçlü yonga olan S835’in sekiz çekirdeğinin yanında grafik tarafında da bildiğiniz gibi Adreno 540 birimi yer alıyor. Her anlamıyla üst seviyeyi hedeflediği anlaşılan Moto Z5 Force aynı zamanda bellek tarafında da Premium tarafta yer almakta. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına şahit olduğumuz görüntüye ek olarak cihazın bir de 4 GB RAM + 64 GB depolamalı varyantının da olmasını bekliyoruz.
Kamera tarafındaysa daha önceden sızdırılan görüntüleri de taban olarak aldığımızda cihazda 12 MP çift arka kameranın bulunmasını beklemekteyiz. Ön tarafta ise 5 MP‘lik bir özçekim kamerası bulunacak. Önceki modelin ana kamerasının 21 MP olduğunu da belirtmemiz gerekir.
Son olarak Android 7.1.1 Nougat ile kutundan çıkmasını beklediğimiz Moto Z2 Force’un yine 3.5mm jak girişine sahip olmamasını bekliyoruz. Dolayısıyla eğer hali hazırda sahip olduğunuz bir kulaklık var ise onu dönüştürücü ile kullanmanız yada yeni bir USB Tip C uyumlu kulaklık almanız gerekiyor. Fiyat tarafındaysa bir bilgimiz yok ancak Premium seviyede olacaktır.
Yeni detaylar çıktığında sizleri bilgilendireceğiz.
Kaynak; PhoneArea AnTuTu


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.