Netflix'te Türkçe Dizi Devri Başlıyor


Bir süredir ülkemizde Türkçe olarak hizmet vermeye başlayan Netflix, kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor. Türkçe dizi tarafındaki soru işareti de resmi olarak ortadan kalktı, Türkçe diziler geliyor!

Kendisini Türkçe yaparak hem uygulama hemde sosyal medya tarafından aktif bir şekilde hizmet veren Netflix, dizi ve film içerikleriyle de büyülüyor. Şimdi ise yapılan açıklamaya göre Türkçe dizi devri başlıyor. 
Bugün düzenlenen bir etkinlikte Netflix adına açıklamalarda bulunan Melisa Eyiakkan, yapımcı O3 şirketi ile anlaştıklarını belirtti. O3 medyayı aslında Vatanım Sensin ve İstanbullu Gelin dizileriyle yakından tanıyoruz. Fakat Netflix için çekilecek Türkçe dizi hakkında şimdilik elimizde bir bilgi bulunmuyor.
Dizinin adı, türü veya ne zaman çıkacağı hakkında ortada bir sis bulutu var diyebiliriz. Ancak Netflix’i bu adıma iten ve hızlı davranmasını sağlayan şeyin Puhu TV’de yayınlanan ve başarılı sonuçlar alan Fi dizisi olduğunu varsayabiliriz.
Açıkçası ortaya çıkacak yapımı oldukça merak ediyorum. Umarım hali hazırda TV’de yayınlanan 2 saatten uzun ”aşk” dizilerine benzer bir yapım karşımıza çıkmaz.
Kaynak; SDN


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir