Nokia 7 Plus ve Nokia 1 Resmi Görselleri Zuhur Etti


iyi, kötü, çirkin

Nokia, ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Pazarda yer kapabilmek için ürün gamına kısa aralıklarla yeni akıllı telefonlar ekleyen Nokia, çok yakında Nokia 7 Plus ve Nokia 1 adından iki yeni telefonu daha bizlere sunacak. Bu iki telefonun resmi görselleri ise kısa bir süre önce ortaya çıktı.
Bir kaç ay önce sessizce Nokia 6 (2018) ve Nokia 7 modelini duyuran firmanın şimdilerde tanıtyama hazırlandığı Nokia 7 Plus ve Nokia 1 modelleri sızıntı uzmanı Evan Blass tarafından Twitter’da paylaşıldı. Nokia 7 Plus, çift arka kamera ve Android One programı ile gelecekken Nokia 1 ise ultra ucuz bir model olacak.


Nokia 7 Plus zaten bir süredir sızıntıları ile gündeme geliyor. Telefonda yüksek ihtimaller Snapdragon 660 yongası ve 4 GB RAM yer alacak. Ayrıca yeni mode 18:9 ekran da bu modelin ayırtıcı özelliklerinden biri olacak. Bu arada Nokia 7 Plus’un kamerasının Zeiss imzalı olduğu da gözlerimizden kaçmıyor.
Nokia 1‘den çok fazla söz etmeye gerek yok. Standart 16:9 ekran ve en giriş seviyesi bir model olacak ve dolayısıyla hayli ucuz bir fiyattan satışa sürülecek. Muhtemelen her ülkede satışa çıkmayacaktır.
Detaylar geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.
Teşekkürler @evleaks (GSMAreana123)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir