Sony, Son Anda Amiral Gemisinin Tasarımını Değiştirmeye Karar Verdi!


Çok sevinmeyin

Sony, bu ayın sonuna doğru İspanya’da gerçekleşecek olan Mobile World Congress (MWC) 2018’de yeni bir amiral gemisi tanıtacak. Ancak bu kez bu telefon hakkında Sony kanadından çok ilginç bir bilgi elimize ulaştı. Dev üretici Sony’nin tanıtıma çok az bir süre kala amiral gemisinin tasarımında bir değişiklik yapacağı ortaya çıktı.
Ortaya çıkan belge ise Sony tarafından FCC yani ABD Federal İletişim Komisyonu’na gönderilen 7 Şubat tarihli bir mektup. Sony bu mektubunda PY7-00718V model numarasına sahip cihaza ilişkin tüm hibelerin kaldırılmasını talep ediyor. Bunun nedeni olarak ise ”tasarım değişikliğini” gösteriyor.

Bu hamle Sony’nin amiral gemisinin tasarımında radikal, kökten bir değişiklik yapacağı anlamına gelmiyor. Zira mektup tarihi 7 Şubat. Yani bu kadar kısıtlı bir zamanda köklü bir değişiklik mümkün gibi görünmüyor. Ancak cihaz tasarımındaki değişikliğinde önemli olduğu açık. Sony’nin amiral gemisinde neyi değiştirmeyi veya neyi eklemeyi planladığını bilemiyoruz. Öğrendiğimizde bunu sizlerle paylaşacağız.
Son olarak, Sony, 26 Şubat tarihinde yani Galaxy S9 ve S9+’ın tanıtımından bir gün sonra yeni amiral gemisini tanıtacak. Sony etkinlikte ayrıca orta seviyeye yeni modeller de getirecek.
#Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir