OnePlus Mini Yıl Sonunda Geliyor


Çinli OnePlus geçtiğimiz hafta tanıtılan OnePlus 2 modeli ile gündemde kendine geniş yer edinmişti. Teknik özellikleri ve fiyatı ile inanılmaz bir denge yakalayan model sadece bir kaç gün içinde 1 Milyon ön siparişini aşarak beklentilerin çok üstünde bir satış çizgisi yakaladı. OnePlus kurucularından Carl Pei kısa süre önce yaptığı ropörtajda bu yılın sonunda yıl başı (Noel) gibi yeni bir model tanıtacaklarını belirtti.

Yeni gelecek model daha önceden de haberini yaptığımız OnePlus Mini’den başkası değil.  Carl Pei, Ropörtajda OnePlus 2 mi daha iyi yoksa OnePlus mini mi sorusuna ”Olabilir de olamayabilir de” gibi ucu açık bir cevap verdi. Tahminlere göre OnePlus Mini’nin büyük abisinden daha düşük bir donanıma ve fiyata sahip olacağı söyleniyor. Cihazın 5” 720p bir ekrana, Snapdragon 615 işlemcisine, Adreno 405 grafik birimine ve 3GB RAM‘e sahip olması bekleniyor. Fiyatının 240-250$ civarında olması bekleniyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.