Razer Mamba HyperFlux Kendisini Mouse Pad ile Şarj Ediyor!


Enteresan

Oyuncu çevre bileşenleri ve donanımlarıyla öne çıkan Razer, CES 2018‘de de yeni ürünleriyle boy göstermeye devam ediyor. Firma tanıttığı yeni oyuncu faresiyle dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Yeni Razer Mamba HyperFlux herhangi bir batarya veya kabloya sahip değil.
CES 2018’de oyuncu farelerinin kendi mouse pad’leri yardımıyla kablosuz olarak şarj olduğunu görmeye başladık ve Razer’ın bu çözümü de bu prensibe dayanıyor. Razer Mamba HyperFlux, kendi Razer Firefly HyperFlux mouse pad‘inin üstünde durduğunda kablosuz olarak otomatik olarak çalışıyor.Bu arada eğer sadece Razer Mamba HyperFlux oyuncu faresini kullanmak ya da özel mouse pad’i kullanmayacaksanız fareyi microUSB kablosu ile yine aynı şekilde bataryasız olarak kullanabiliyorusunuz. Bataryasız olması farenin oldukça hafif olmasını sağlıyor diyebiliriz. Ayrıca 16.000 DPI değerinde 5G optik sensörü de hassasiyet arayanlar için ideal. Hem Razer Mamba HyperFlux hem de Firefly HyperFlux‘ün Chroma aydınlatma teknolojisine de sahip olduğunu aktaralım.
Hali hazırda Razer Mamba HyperFlux + Firefly HyperFlux ikilisi paket olarak sınırlı sayıda Razer.com’da 250 Dolara satılmakta. Ürünlerin net çıkış tarihi ise Mart ayı.
#Kaynak; Razer


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir