Razer'dan Üst Seviye Akıllı Telefon Geliyor


Oyun sektörünün önde gelenlerinden Razer, bir yıldan uzun bir süredir bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor olabilir, ancak şimdiye kadar cihazla ilgili neredeyse hiçbir ayrıntı sağlanmamıştır. Neyse ki, şirket görünüşte 1 Kasım’da telefonu tanıtmayı planlıyor. Bu, Razer’in ilk akıllı telefonu olacak ve üst düzey özellikler ile dolacak gibi görünüyor.

8 GB RAM ve Snapdragon 835 CPU

GFXBench ile Razer akıllı telefon bir süre önce ortaya çıkmış olabilir, ancak emin değiliz. Testte ulaşılan detaylara göre Razer’ın akıllı telefonu, 1440 x 2560 piksellik 5.7 inç ekran ile gelecek. Dolayısıyla Samsung Galaxy S8 veya LG V30 gibi 18: 9 en/boy oranına sahip olmayacak.

Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisi (ayrıca şu anki Android amiral gemilerinde bulunur) ve 8 GB RAM de yine telefonun bahsedilen muhtemel özellikleri arasında. 8 GB RAM dünyada bir ilk değil ancak böylesi bir belleği telefonunda bulundan firma sayısı da hayli az.
Razer’ın telefonunun adının ne olacağını şimdilik bilmiyoruz ancak telefonun firma tarafından ciddi şekilde özelleştirilmiş Android 7.1.1 Nougat ile çıkmasını bekliyoruz. Bununla birlikte telefonda 64 GB depolama alanı, 8 MP ön tarafa bakan bir kamera ve 4K video kaydı yapabilen 12 MP arka kamera bulunacak.
Daha önceki bir raporda, cihazın hardcore oyuncuları hedef alacağı belirtildi ancak bunun nasıl olacağını bilemiyoruz. Belki sağı solu LED’li olabilir, ne dersiniz 😀 Razer Gamer Edition Phone 😀
#Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir