Samsung Galaxy A7 (2017) için Android 7.0 Nougat Güncellemesi Başladı


Kara tren sonunda geldi

Kullanıcılar çok uzunca bir süredir Samsung Galaxy A7 (2017) için yeni Android  7.0 Nougat güncellemesini bekliyor. Fakat şimdi rahatlayabilirsiniz çünkü Samsung, güncellemenin dağıtımına başlamış durumda ve çok geçmeden ülkemize de gelmesini umuyoruz.
Ocak ayında Android 6.0.1 Marshmallow sürümü ile piyasaya çıkan Galaxy A7 (2017), bizleri üzmüştü zira Google, cihazın çıkışından birkaç ay önce zaten Nougat sürümünü duyurmuştu. Dolayısıyla telefonun kutundan Android 7.0 Nougat ile gelmesini umuyorduk.

Her neyse ki, Samsung, bunu düzelmek istemiş ve şimdilik Tayland için güncellemeyi dağıtmaya başlamış. Kısa süre içerisinde diğer ülkelere ve bölgelere de güncelleme verilecektir. Bununla birlikte gelen güncelleme 1.4 GB boyutunda. Güncelleme ile birlikte gelişmiş Always On Display (Daima Açık Ekran), Dual Messenger gibi yeni özellikler ve ağ iyileştirmeleri gibi çeşitli iyileştirmeler içeriyor. Tabi Nougat özellikleri de beraberinde geliyor.
Kaynak; Sammobile


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir