Samsung Galaxy A7 ve Galaxy A5 (2016) için Android 6.0 Vakti


Samsung akıllı telefonlarını güncellemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Galaxy A3(2016) ve J7 modellerine Andorid 6.0.1 güncellemesini veren firma şimdi ilk nesil Galaxy A7 ve ikinci nesil Galaxy A5 (2016) modellerine Andorid 6.0.1 güncellemesini getiriyor. İşin iyi tarafı ise bu sefer güncelleme verilen bölgelerde Türkiye’de var.
Her iki cihazda güncelleme ile birlikte yenilenmiş TouchWiz arayüzüne ve gelişmiş uygulama izinlerine kavuşacak. Doze modunun da geleceği güncellemeler sistem performansını arttıracak. Galaxy A7 için olan güncelleme şuan için Rusya‘da yayınlanmış durumda. Güncellemeyi beklemek istemiyorsanız Firmware dosyasına buradan erişip cihazınıza ODIN aracılığıyla yükleyebilirsiniz. Galaxy A5 (2016) için ise güncelleme Türkiye, Rusya ve Sırbistan için yayınlanmış durumda. Cihazınız Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncellemesi kısmına giderek güncellemeyi indirebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir