Samsung Galaxy A9 Pro (2018), Snapdragon 710 ve Dört Kamera İle Gelebilir!


Çok satar


Galaxy A9 Pro‘nun (2018) tanıtımına üç haftadan daha uzun bir süre olmasına rağmen sağdan soldan çeşitli sızıntılar geliyor. Hepsinin ortak noktası ise A9 Pro’nun önemli ve güçlü bir cihaz olacağına işaret ediyor.

Akıllı telefonun görüntüleri henüz ortaya çıkmasa da, en son gelen bilgiler çeşitli tasarım detaylarını onaylıyor. Genel olarak, akıllı telefon hem Galaxy A9 Star hem de yeni sızan Galaxy A7 (2018) benzeyecek gibi görünüyor. Bu, dikey kamera kurulumunun üst köşeye ekleneceği anlamına gelir.

Daha önce sözü edilen iki ve üç arka kameranın  aksine, yeni Galaxy A9 Pro, dört adet arka kamera ile dünyanın ilk akıllı telefonu haline geleceği belirtiliyor. Bunlara, hemen altında bir LED flaş ve panelin ortasına doğru bir kare şekilli arka parmak izi tarayıcısı eşlik edecek. Konforu arttırmak için arka camın biraz kavisli olması bekleniyor.

Yukarıda belirtilen ayrıntıların yanı sıra, kullanıcılar özel bir Bixby düğmesi bekleyebilir. Ayrıca, akıllı telefon popüler 3,5 mm kulaklık jakını koruyacak. Dışarıdan içeriye doğru geçtiğimizde ise, Qualcomm’ın Snapdragon 710’unun bulunması bekleniyor ve muhtemelen 4GB RAM’le birleştirilecek.

Galaxy A7 (2018) ‘de olduğu gibi, Galaxy A9 Pro’nun (2018) satışlarının 11 Ekim’de gerçekleşecek olan tanıtım etkinliğinden kısa bir süre sonra başlaması bekleniyor. Henüz hiçbir fiyat bilgisi bulunmuyor fakat üç renk seçeneği ile gelecek; Siyah, Mavi Degrade ve Pembe Degrade (P20 Pro Twilight gibi).

#Kaynak; PhoneArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir