Samsung, Galaxy Note 8 Görselini Paylaşmış Olabilir


Yanlışlıkla?

Samsung’un resmi Exynos Twitter hesabı yanlışlıkla Galaxy Note 8‘in görselini paylaşmış olabilir. Birkaç saat önce paylaşılan tweet’te gösterilmek istenen Exynos 9 serisi (8895) işlemci olsa da biraz kafamız karışmış durumda.
Zira paylaşılan görseldeki telefon daha önceki hiçbir Samsung telefona benzemiyor. İlk bakışta telefonun Galaxy S8 olduğunu sanmış olabilirsiniz fakat daha köşeli kenarlar, daha ince üst çerçeve ve yan tarafı kendisini ele veriyor. Açıkçası kesin olarak bu, Galaxy Note 8’dir diyemiyoruz ama Samsung neden olmayan bir cihazı paylaşsın değil mi? Üstelik görselde sözde odağın olduğu Exynos işlemci zaten Galaxy S8’de kullanılıyor. Onu göstermeleri daha mantıklı olmaz mıydı demeden geçemiyoruz.
Öte yandan gelen son bilgiler Galaxy Note 8’in 23 Ağustos tarihinde tanıtılacağına işaret ediyor. Dolayısıyla bu ”kazara” paylaşımın bir PR çalışması olma ihtimali de hayli yüksek. Son olarak Galaxy Note 8’in çift arka kamera ile geleceğini de belirtelim.
Bakalım neler olacak.
Kaynak; Samsung


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir