Samsung Galaxy Note 8 Türkiye Fiyatı Büyük Üzdü


Her şeyiyle büyük.

Geçtiğimiz gün tanıtılan Galaxy Note 8’i Türkiye’de en hızlı ve en ayrıntılı olarak sizlere iletmiştik. Avrupa ve ABD fiyatlarının hayli yüksek olduğunu yazdığımız haberlerimizden sonra şimdi ise cihazın Türkiye fiyatını söyleme vakti. Eğer tansiyon hastalığınız var ise oturmanızı tavsiye ederiz.
Samsung, Galaxy Note 8’in resmi olarak Türkiye fiyatını açıklamış durumda. Alıştıra alıştıra söyleyeyim; 4.999 TL. 
Nasıl bir yorum yapacağımı bilemiyorum ancak en doğru yorumları sizin yazının yorum kısmında yapacağınıza eminim.

Samsung, Note 8’in 4.999 TL’lik ön sipariş fiyatının yanında sizlere baz hediyeler de sunuyor. Eğer ön sipariş ile cihazı alırsanız Note 8 + 500 TL değerinde hediye çeki ya da Note + Gear S3 Frontier hediyesi veriliyor.
Hatırlarsanız Galaxy S8+ ve S8 ilk olarak 4.499 TL ve 3.999 TL olarak ülkemize gelmiş ancak yoğun tepkiler sonrasında her iki telefonun da fiyatından 500 TL kırpılmıştı. Yani yoğun tepki gösterilirse Note 8’in de fiyatının düşürülme ihtimalı var ancak farazi konulardan konuşmamız pek doğru olmaz. Telefonun fiyatı ultra pahalı.
Bizi üzen ise fiyatların hiç sabit kalmayışı. Her yeni modelde fiyatlar hızla artıyor. 3 hafta sonra tanıtılacak olan iPhone 8 ve iPhone 7s ailesini düşünmek dahi istemiyorum. Gelecek sene tanıtılacak Note 9’a ise kendimi şimdiden hazırlamaya çalışıyorum.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir