Sony'nin Yeni Harika 4K Projektörü Tanıtıldı; Sadece 25.000 Dolar


CES 2017 hakkındaki diğer tüm yazılarımızı buradan takip edebilirsiniz.
CES 2017 fuarında dikkat çeken ürünlerde biri olan Sony VPL-VZ1000ES prejeksiyon cihazı teknik özelliklerinin yanında Ultra Short Throw yapısıyla da öne çıkıyor, yani görüntü yansıtmasını çok ama çok kısa bir mesafeden yapabiliyor. Gerek tasarımı gerekse yapabildikleri bakımından şahsen beni kendisine büyülemeye yetti diyebilirim.


Sadece 6 inçlik (16cm) mesafeden 100-120 inçlik bir görüntü aktarabilmesi harika bir şey olmasına rağmen bu görüntüyü 4K ve HDR şeklinde yansıtabiliyor olması daha da harika bir şey. 4 adet HDMI girişi, RJ-45 portu ve 9-pin D-sub girişlerine sahip olan cihaz 2500 lümen parlaklık değerine de ulaşabiliyor.
Yaklaşık 34 kilo ve 1 metreye yakın genişliğine rağmen önceki nesline göre %40 daha küçük olan cihaz Nisan ayında satışa çıkacak. Fiyatı ise 25.000 Dolar. Şahsen bu kadar maaşım olsa kesinlikle alırdım, sizin bu kadar maaşınız varsa ve projektör arıyorsanız bir tane bundan alın. Yada bize yatırım da yapabilirsiniz, sonuçta para sizin.
Kaynak; The Verge


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir