Samsung'dan Yeni Telefon; Galaxy On NXT!


Bir süredir gelmesini beklediğimiz Samsung Galaxy On NXT bugün resmiyete kavuştu. Orta segmente yönelik bir hamle olan yeni akıllı telefon fiyatyıla da o seviyede ilgi yakalayabilecek gibi görünüyor. Bunun yanında metal gövdesi ile biraz daha premium hissiyatı veriyor diyebiliriz. Altın ve Sşyah renk seçeneklerine sahip olan Galaxy On NXT, şimdilik sadece Hindistan pazarında boy gösterecek.
samsung-galaxy-on-nxt-2
Galaxy On NXT ihtiyacı olan gerekeli gücü ise Exynos 7870 yongasından sağlıyor. 8 adet Cortex-A53 çekirdeğini 1.6 GHz hızında bir araya getiren Samsung, grafik yükünü ise Mali-T830 biriminin sırtına vermiş durumda. 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile desteklenen cihazın ayrıca depolama alanı microSD kart ile genişletilebiliyor.
5.5 inç büyüklüğünde ekranında Full HD çözünürlük sunan Galaxy On NXT, arka tarafında 13 MP ana kamerayı barındırıyor. Selfie kamerası ise 8 MP olarak belirlenmiş. 3300mAh batarya ve 4G desteğiyle de hitap ettiği pazarda yine bir adım önce çıkacaktır. Yakında Hindistan’da 275 Dolar civarında bir fiyata çıkacak olan cihazın Türkiye pazarına girip girmeyeceği bilinmiyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.