Tesla Model 3 Canlı Kanlı Görüntülendi | Dijitaller

Tesla Model 3 Canlı Kanlı Görüntülendi


Ucuz Tesla

Elektrikli otomobil pazarının şüphesiz lideri ve öncüsü olan Tesla’nın kitlelere ulaşmasını sağlayacak en önemli otomobili olan Model 3, San Mateo’da bir supercharger istasyonunda görüntülendi. Elde edilen görüntüleri bir Reddit kullanıcısı fotoğraflarken, görüntülerde yeni detayları da görme şansız elde ediyoruz.

Tesla Model 3’ün final tasarımı ve son şekli olduğu aktarılırken, araçta yeni yağmur sensörünü ve diğer kameraları görüyoruz. Bu kameralar ve sensörler aracın otopilot 2.0 donanımının önemli birer parçası. Aynı zamanda aracın iç tasarımını da görebiliyoruz. Tavanın tamamen koyu renkli camdan yapılmış olduğu ilk dikkatimizi çekenler arasında. Koltuklarda sportif bir hava estiriyor ancak koltuk başlarının ayarlanıp ayarlanmadığını ne yazık ki bu görsellerden anlayamıyoruz.

Diğer iç mekan görsellerinde alıştığımız sadece direksiyon simidini ve iyi tasarlanmış orta konsolu görmekteyiz. Bu kısımlar olabildiğince sade tutulmuş diyebiliriz. Bununla birlikte otomobilin şarjını ekranını gösteren fotoğrafa dikkatli baktığımızda hali hazırda aracın %30 şarjının olduğunu ve bu şarj ile 152 km civarında mesafe gidebileceği belirtiliyor. Tam şarjda ise 480 kilometreden daha uzun bir mesafeye erişebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca belirtmek gerekir ki Model 3, 60 kWh ve 75 kWh olmak üzere iki farklı pil varyantıyla sunulacağı bildirilmişti, bu görseldeki araç yüksek ihtimalle 75 kWh modeli.

Aşağıdaki diğer görsellerde de farklı ayrıntıları görebilirsiniz. Son olarak Model 3’ün ilk teslimatlarının yakında başlayacağını da söyleyelim.

Kaynak; The VergeReddit

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tesla Model 3 Canlı Kanlı Görüntülendi

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz