Xiaomi Mi Note 2, 50 Saniyede Stokları Eritti


Xiaomi Mi Note 2, bugün resmen Çin’de satışa sunuldu fakat satışta kalması pekte uzun süremedi. Satışa sunulur sunulmaz yoğun ilgi gösteren kullanıcılar cihazın hemen stoklarının tükenmesine neden oldu. Zaten üst seviye donanımı makul bir fiyat ile ortaya koyan Xiaomi için aslında pekte sürpriz sayılmaz bu durumda.

Xiaomi’nin kendi sitesinde satışa sunulan ve 50 saniyede tüm stokları eriten Mi Note 2’nin ne kadar sattığı ise açıklanmış değil. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre ikinci parti 8 Kasım tarihinde satışa sunulacak. Buna ek olarak Xiaomi’nin devrimsel telefonu Mi Mix ise 4 Kasım tarihinde satışlara başlayacak fakat gelen bilgilere göre bu modelin stokları bir yana üretimi de sınırlı olabilir.

Mi Note 2, 5.7 inçlik çift taraftan kavisli ekranında QHD çözünürlük sunarken bu ekranın altında Snapdragon 821, 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama alanı  22.56MP arka kamera ve 4070mAh batarya bulunuyor. Cihazın başlangıç fiyatı ise 413 Dolar civarında.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.