YouTube Üzerinden Artık Mesajlaşmak Mümkün


Sadece mobil için

YouTube, bir süredir Kanada’da test ettiği yeni özelliğini nihayet tüm kullanıcıların kullanımına açtı. Yeni gelen özellik sayesinde YouTube uygulamasından tanıyor olabileceğiniz arkadaşlarınızı ekleyebilir, kişi listenizdekileri ekleyebilir ve onlarla uygulama üzerinden video paylaşabilirsiniz.
”Paylaşılan” adı altında eklenen kısımda arkadaşlarınız yaptığınız paylaşımları ve sohbetleri görebilirsiniz. Herhangi bir YouTube videosunu eklediğiniz kişiler ile paylaşabilecek veya bir grup oluşturup sohbet edilebilecek.

Açıkçası oldukça güzel bir özellik olduğunu düşünüyorum. Bazen hepimiz arkadaşlarımız ile komik kedi videoları veya yeni çıkan güzel bir müziği paylaşabiliyoruz. Ya da Game of Thrones sezon teorileri… Bunlar hakkında konuşmak için iki uygulama arasında geçiş yapmak zor oluyordu, şimdi ise uygulamaya entegre mesajlaşma özelliği ile her şey daha kolay olacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir