Z4 Compact Gelebilir


E5663 model numaralı bir Sony cihaz geçtiğimiz saatlerde Geekbench ve GFXBench listelerinde göründü. Sony, E5663 model numarasına sahip cihaz hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ürünün çıkış tarihi de şuanda bilinmiyor fakat yeni Z4 Compact olacağı düşünülüyor.
-Sony-E5663
E5663’e geçersek Z3 Compact gibi 4.6” ekrana sahip ama ekran Full HD çözünürlüğe çıkarılmış. Gücünü MediaTek’in 64-bit 8 çekirdekli MT6795 işlemcisinden alan modele grafik tarafında  PowerVR G6200 GPU birimi eşlik ediyor. Ayrıca 3 GB RAM, 16 GB depolama alanı bulunan model Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle çalışıyor. Ön yüzde Sony tarafında bir ilk olarak 13 MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş, arka tarafta ise 20.7 MP çözünürlüğünde bir sensör bulunuyor. Bakalım bu model Z4 Compact mı yoksa  Sony’nin daha ekonomik bir seçeneği mi hep birlikte göreceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir