ZTE Axon 7 ve Axon 7 Mini Türkiye Satışı Başladı, İşte Fiyatları


ZTE‘yi artık resmen ülkemizde kendi amiral gemileriyle görmeye başlıyoruz. Daha önceleri operatör telefonları ile karşımıza çıkan firma şimdi ZTE Axon 7 ve Axon 7 Mini üst seviye modelleri ile pazarımıza adım atıyor. Dünya genelinde de olumlu karşılanan cihazlar şık tasarımları ve kaliteli ses deneyimleriyle ilgi çekmeyi başarmıştı.
Tepe model olan Axon 7, 5.5 inçlik QHD ekrana ve Snapdragon 820 yongasına sahipti, orta-üst seviye model olan Axon 7 Mini ise 5.2 içlik Full HD ekran ve Snapdragon 617 yongasıyla geliyor.  ZTE Axon 7 hakkındaki tüm detayları buradan, ZTE Axon 7 Mini hakkındaki detayları ise buradan görebilirsiniz.
zte-axon-7_0
Hepsiburada.com üzerinden satılacak modeller an itibariyle ön siparişe açılmış durumda. 7 Ekim tarihinde stoklara gelecek cihazların fiyat bilgileri de paylaşıldı. Tepe model olan ZTE Axon 7, 1999TL fiyat etiketine sahipken ZTE Axon 7 Mini ise 1499TL fiyata sahip. Axon 7’nin fiyatını uygun bulduğumu ancak Axon 7 Mini’nin fiyatının biraz daha makul olsaydı daha iyi olacağını söyleyebilirim.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir