Artık Resmi: Apple, 12 Eylül'de Etkinlik Düzenleyecek (iPhone 8)


The Apple is coming…

Ajandanızda gerekli ayarlamaları yapın. Apple, resmen 12 Eylül’de bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. Bu etkinlik kapsamında iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelleriyle birlikte hiç şüphesiz premium bir iPhone daha tanıtılacak. Bunlara ek olarak etkinlikte yeni Apple Watch -muhtemelerin Series 3- serisinin tanıtılmasını da bekliyoruz.
Elbette premium iPhone derken, iPhone 8’den (veya adı ne olacaksa) bahsediyoruz. Köşeden köşeye tam OLED çerçevesiz ekran, 3D yüz algılama ve diğer yeni iPhone’lar ile birlikte Apple A11 yongası bu meleğin kalbinde yer alacak.

12 Eylül’de ki etkinlik Apple’ın Cupertino’daki “Uzay Gemisi” kampüsündeki yeni Steve Jobs Tiyatrosunda yer alacak ilk etkinlik olacak. Pasifik saatiyle 10’da, Doğu saatiyle ise 1’de başlayacak etkinlik sonrasında Apple, ürünlerini 22 Eylül gibi piyasaya sürebilir.
Apple’ın iPhone 8 hakkında bazı fiyat söylentileri de elimize ulaşmış durumda. 64 GB, 256 GB ve 512 GB depolama söylentileri varken fiyatlar da 1000 Dolar’dan 1400 Dolar’a kadar ulaşmasını bekliyoruz.
Takvimler 12 Eylül’ü gösterdiğinde Dijitaller’e bakın!


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir