Micromax'tan Sudan Ucuz Akıllı Telefon


Micromax’ın yan markalarından olan Yu Televentures fiyatı ile çok iddialı akıllı telefonu Yu Yunique’i duyurdu. Şimdilik Hindistan pazarına özel olan akıllı telefonun global pazara çıkacağı bilinmiyor. Fiyatıyla çok iddialı dedik çünkü 78$ gibi oldukça düşük bir fiyat etiketine sahip.
yunique-2_090915110939
Özellikle donanımına baktığımızda bu donanım ile satılan modelleri ülkemizde görebiliyoruz ve fiyatları 600₺ bandı civarında. (Bazıları daha yüksek) Android 5.1.1 işletim sistemi tabanlı  Cyanogen OS 12.1 ile çalışan model, 4.7” 720p ekrana,  Snapdragon 410 yongasına, 1GB RAM’e, 8GB arttırılabilir depolama alanına, 8MP arka ve 2MP ön kameraya sahip.
yunique-2
Çift SIM kart desteğinin yanı sıra model LTE 4G‘yi de destekliyor. 2200 mAh batarya kapasitesi ile 1 gün çok rahat ömür sunan cihazı isterseniz ekstra iki adet arka kapak ile 85 dolara da alabilirsiniz. Fiyatına göre oldukça iyi bir donanım sunan cihaz 15 Eylül’de satışa çıkacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir