Galaxy Note 7 Kamera Örnekleri Yayınlandı


Kısa süre önce bildiğiniz üzere Samsung yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 7‘yi tanıtmıştı. Tasarımda ve ergonomide daha ileriye giden firma performans anlamında da selefine fark attı diyebiliriz. Kullanılan donanım itibariyle Galaxy S7 ailesine benzer özellikler ile gelen Note 7, çok daha iyi S-Pen’i, daha büyük bataryası, USB 3 Type C girişi, İris tarayıcısı, yeni arayüz ile Android dünyasının en alınabilir telefonlarından biri oldu.

Burada çok fazla ayrıntıya girmeyeceğiz o yüzden kameradan yolumuza devam edelim. Kamera, Galaxy S7 ailesinde ki ile aynı özellikte ve sadece yazılımsal bir iki düzeltme ve daha iyi optimize var. S7 kamerası zaten çok iyiydi. Samsung tarafından yayınlanan örneklere bakacak olursak cihazın son derece iyi fotoğraflar çektiğini görüyoruz. Dilerseniz aşağıdaki galeriden örneklere geçelim.
[ot-gallery url=”https://www.dijitaller.com/gallery/galaxy-note-7-kamera-fotograf-ornekleri/”]
 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir